اخبار

مخلوط  بذر کتان و ماست  دشمن سرسخت چربی های شکمی

مخلوط  بذر کتان و ماست  دشمن سرسخت چربی های شکمی

ازخواص مهم ترکیب تخم کتان و ماست می توان به تاثیر بسیارآن به روی چربی های شکمی اشاره کرد به طوری که در کوتاه مدت شاهد تغیرات ناشی از استفاده این ترکیب پر خاصیت و ساده می باشیم.

فروشگاه بذر کارنیلا ارائه دهنده تخصصی انواع بذرهای خارجی در ایران

کسانی که یک درمان موثر و طبیعی می‌خواهند، بهتر است ترکیب دانه کتان و ماست را امتحان کنند. با کمک این ترکیب در کنار ورزش روزانه و مصرف آب مناسب، می‌توانید در یک هفته با ماست و بذر کتان نتایج قابل‌توجهی به دست آورید.

خاصیت درمانی دانه کتان و ماست

بذر کتان بدن انسان را در برابر بیماری های از قبیل سرطان و دیابت محافظت می نماید و همچنین موجب کاهش وزن نیز می شود و از طرفی نیز ماست جز مواد خوراکی است که به هضم غذا کمک کرده و نیازهای پروبیوتیکی بدن انسان را نیز برطرف می نماید این دانه ریز در خود اسیدهای شباع و غیر اشباع و همچین عناصر بسیار ضروری همچون روی ، پتاسیم ، آهن و مس دارد که برای بدن ضروری اند و با ترکیبش با ماست خود برای سوءهاضمه مناسب است یک ترکیب بسیار مفید برای بدن می‌باشد.

کسانی که تمایل به کاهش وزن دارند به خصوص کسانی که در پی از بین بردن چربی های شکمی خود هستند می توانند از ترکیب یک قاشق تخم کتان به یک پیاله ماست استفاده نمایند این ترکیب را میتوانند قبل از خواب و یا حتی صبح یا عصر استفاده نمایند اما در صورت استفاده یک هفته به صورت مداوم می بایست 1 هفته از استفاده این ترکیب خودداری نمایند.

فروشگاه بذر کارنیلا ارائه دهنده تخصصی انواع بذرهای خارجی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.